30.07.14 | Istanbul, Türkiye

Milli Takım Kadroları: Comen Cup & EYOF & Open Water LEN Cup

Aşağıdaki Uluslararası yarışlara ve Milli Takım kampına katılacak Milli Takım kadrolarımız açıklandı. Tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.

  • Yüzme : Comen Cup / 29-30 Haziran 2013 / San Marino
  • Yüzme : EYOF (European Youth Olympic Festival) / 14-19 Temmuz 2013 / Utrecht-Hollanda
  • Açık Su : LEN Open Water Swimming Cup – 1st Leg /  24-25 Mayıs 2013 / Bat Yam-İsrail
  • Açık Su : TYF Açık Su Aday Milli Takım Kampı / 1-5 Mayıs ve 16-19 Mayıs 2013 / Foça-İzmir

EYOF Kadromuz :

EYOF 2013 / Utrecht

EYOF 2013 / Utrecht

  • Asude Kopuz -1999 – Galatasaray SK
  • Beste Samancı – 2000 – İstanbul Yeşilyurt SK
  • Bige Ekemen – 1999 – Kınalıada SSK
  • Elif Özdemir – 1999 – Ankara TED Koleji
  • Sezin Eligül – 1999 – Fenerbahçe SK
  • Şevval Ayça Ay – 2000 – Antalya Koleji
  • Zeynep Odabaşı – 1999 – Enka SK
  • Zeynep Sertürk – 1999 – Bursa Şahinkaya Koleji
  • Ahmet Kurtuluş – 1997 – Kocaeli Yüzme SK
  • Alp Mete Çetinkol – 1997 – Enka SK
  • Ege Başer – 1997 – Ankara Başkent SK
  • Eyüp Taşpınar – 1997 – Enka SK
  • Furkan Turan – 1997 – Bursa Şahinkaya Koleji
  • Emre Sakçı – 1997 – Fenerbahçe SK
  • Kaan Özcan – 1998 – Galatasaray SK
  • Samet Alkan – 1998 – Galatasaray SK

Comen Cup Kadromuz :

Comen Cup 2013 / San Marino

Comen Cup 2013 / San Marino

  • Aylin Elif Gökçe – 2000 – Ankara Üniversitesi
  • Betül Gündoğdu – 2000 – İstanbul Yeşilyurt SK
  • Ceren Kutlu – 1999 – Ankara Üniversitesi
  • Deniz Özkan – 1999 – Fenerbahçe SK
  • Gonca Oğur – 1999 – Kınalıada SSK
  • İklim Reyhan Sertoğlu – 1999 – Ankara Üniversitesi
  • Lizan Eker – 2000 – Maltepe Üni. Marmara Koleji
  • Öykü Kadıoğlu – 1999 – Antalya Koleji
  • Sinem Özgür – 1999 – Bursa Şahinkaya Koleji
  • Başak Bizden – 2000 – Yakındoğu Üniversitesi
  • Melisa Gonca – 2000 – Galatasaray SK
  • Dilara Nur Demirtaş – 1999 – Ankara Üniversitesi
  • Ekin Su Tezel – 2000 – Antalya Koleji
  • Ekin Velioğlu – 1999 – Ankara Üniversitesi
  • İlkgül Bengisu Sert – 2000 – Kocaeli Yıldızlar SK
  • Zeynep Ölçer – 1999 – Galatasaray SK
  • Anıl Can Oktay – 1998 – Fenerbahçe SK
  • Berk Özkul – 1998 – Fenerbahçe SK
  • Berkay Ömer Öğretir – 1998 – Bursa Şahinkaya Koleji
  • Ergecan Gezmiş – 1997 – Galatasaray SK
  • Gökhan Bozyiğit – 1997 – Galatasaray SK
  • Gürem Taşpınar – 1997 – Ankara TED Koleji
  • Oğulcan Can – 1997 – Fenerbahçe SK
  • Taha Adıbeke – 1997 – Kınalıada SK
  • Tuğrul Güneş – 1997 – Fenerbahçe SK
  • Batuhan Ünlü – 1997 – Pamukkale Üniversitesi
  • Kenan Kereö Öktener – 1998 – Antalya Koleji
  • Batuhan Alıcılar – 1997 – Fenerbahçe SK
  • Bartu Büyükkeskin – 1998 – Fenerbahçe SK
  • Batuhan Hakan – 1998 – Fenerbahçe SK
  • Bora Kıyan – 1997 – Galatasaray SK
  • Eren Gedik – 1997 – Fenerbahçe SK

LEN OWS Cup – 1. Ayak Kadromuz :

LEN Cup 1st Leg / İsrail

LEN Cup 1st Leg / İsrail

  • Asilay Selçuk / Çanakkale İÇDAŞ SK
  • İrem Damar / Enka SK
  • Berkhan Sakal / Ferdi
  • Aytunç Tulukçuoğlu / Ferdi

TYF Açık Su Milli Takım Aday Kampı Kadrosu :

  • Asilay Selçuk / Çanakkale İÇDAŞ SK
  • Beyza Kordan / Ferdi
  • Buse Aygün / Çanakkale İÇDAŞ SK
  • Melis Çalışkan / Şavkar SK
  • İrem Damar / Enka SK
  • Bengisu Avcı / Ferdi
  • Ege Mert Balcı / FMV Işık SK
  • Emre Civan / Fırtına Slam SK
  • Adnan Arda Beyazıt / Çanakkale İÇDAŞ SK
  • Atilla Gündüz / 9 Eylül SK
  • Berkhan Sakal / Ferdi
  • Aytunç Tulukçuoğlu / Ferdi
  • Kubilay Alp / 9 Eylül SK
  • Kerem Ali Giray / Avrupa Yüzme İhtisas SK
  • Kaya Baysal / Şavkar SK
  • Can Şerifoğlu / Beykent Koleji SK
  • Emre Öztürk / Kocaeli Yıldızlar SK

 

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

Kategoriler: Faaliyet Programları, Gündem, Open Water, Yüzme Milli Takımımız

15 günden eski yazılar yoruma kapalıdır.