26.05.17 | Istanbul, Türkiye

Japon Gözlük Devi Swans Yüzücü Gözlükleri – sponsor

header

1911 yılında optik lens alanında üretime başlayan Japon gözlük devi Swans, şimdi yüzücü antrenman ve yarış gözlükleri ile Shopandswim.com ile Türkiye’de.

PrintÜrünlerinin tamamı Japonya’da üretilen Swans yüzücü gözlüklerinin en önemli özelliği, Swans’ın yüz yılı aşkın cam ve optik konusundaki deneyimini yansıtması. Özel Anti-fog buğu önleme özelliklerinin yanısıra Swans gözlükleri ile havuz içerisinde de dışarıdaki gibi net ve berrak bir görüntüye sahip olacaksınız.

Swans yüzücü gözlüklerinden tasarımlarıyla dikkat çeken iki modeli sizler için inceledik :

Swans'ın uzun saçlı kadın yüzücülerimiz için geliştirdiği kelebek tokalı pratik antrenman gözlüğü.

Daha çok havuz uygulamaları için tasarlanmış antrenman gözlüğüdür. Değiştirilebilir 3 adet burun bandı sayesinde her yüze uyum sağlar. Kelebek tokası sayesinde özellikle uzun saçlı bayan yüzücüler ve çocuklar tarafından rahatça kullanılabilir. Sert plastik kutusu ile uzun yıllar koruma sağlar.

Daha çok havuz uygulamaları için tasarlanmış fitness tipi gözlüğüdür. Silikon contası ve baş bandı sayesinde çok yumuşak ve konforludur. Değiştirilebilir 4 adet burun bandı sayesinde her yüze uyum sağlar. Özel mekanizması sayesinde başınızdan çıkarmaya gerek kalmadan kolayca ayar yapılabilir. Sert plastik kutusu ile uzun yıllar koruma sağlar.

Daha çok havuz uygulamaları için tasarlanmış antrenman gözlüğüdür. Silikon contası ve baş bandı sayesinde çok yumuşak ve konforludur. Değiştirilebilir 4 adet burun bandı sayesinde her yüze uyum sağlar. Özel mekanizması sayesinde başınızdan çıkarmaya gerek kalmadan kolayca ayar yapılabilir. Sert plastik kutusu ile uzun yıllar koruma sağlar.

Swans Anti-fog sistemi

Swans Anti-fog sistemi

swans-1

ShopandSwim.com | Yüzme ve Su Sporları Malzemeleri

Swans yüzücü gözlükleri için ShopandSwim.com

 

Kategoriler: Biliyor Muydunuz?, Gündem, Ürün İnceleme, Yüzme Gözlükleri

15 günden eski yazılar yoruma kapalıdır.